top of page

Witajcie

Od urodzenia mieszkamy nad morzem, czyli od dość dawna :)

Dwóch braci, dwie rodziny do tego piątka dzieciaków.


Postaramy się w miarę szczerze :) relacjonować, choć czytając bloga pamiętajcie o tym, że wszystkie opisane sytuacje podlegają naszej subiektywnej ocenie, więc każdy może mieć odmienne zdanie i postrzeganie różnych sytuacji, ale w to już nie wnikamy.

Jednym słowem, nie jesteśmy wyrocznią.

Zapraszamy w wolnej chwiliJeszcze kilka słów o Pastelowych

Nie będziemy się tu rozpisywać o szczegółach czyli czajnikach, ręcznikach czy też o papierze toaletowym (który de facto w sezonie 2018 wywołał niemałe kontrowersje :) ) , gdyż to wszystko znajdziecie na poprzednich stronach.

Wicie i Darłówko w skrócie

Znajdziecie nas w dwóch nadmorskich miejscowościach Wiciu i Darłówku, nie jest to Mielno nazywane Ibizą północy :) czy tez rozrywkowy Sopot (polecamy na rozrywkowy weekend), nie znajdziecie tu setek głośnych barów i imprez do rana, jeżeli tego szukacie to nie u nas.

W Darłówku znajdziecie dyskotekę i kilkanaście barów więc tak w sumie jest gdzie się podziać Jest też sporo miejskich i niemiejskich imprez, więc jest duże prawdopodobieństwo, że na jakąś traficie, polecamy SOUND DELIVERY NIGHT impreza na plaży w rytmach house i progressive w sezonie 2018 całkiem fajnie wyszło i nawet takie "dziadki" jak my się tam odnalazły.

W obydwu miejscowościach bez problemu znajdziecie bazę gastronomiczną i atrakcje dla dzieci. Bardziej rozbudowana jest w Darłówku niż w Wiciu, oczywiście ze względu na wielkość samych miejscowości.

Jeżeli chodzi o infrastrukturę nie są to niestety architektoniczne perełki Bałtyku :), choć z roku na rok sytuacja się zmienia, właściciele nadmorskich kwater, barów i restauracji w końcu zaczęli dostrzegać, że ludzie szukają już czegoś więcej i nie można już tylko brać ale trzeba też coś dać w zamian, popieramy taki kierunek. Bardzo nas to cieszy, gdyż sami również korzystamy z ofert barów czy restauracji.

Szerszy wpis o miejscowościach, popełnimy niebawem.

Nasze domki

Naszą ofertę kierujemy do osób, które potrzebują kilku dni oddechu, nie ma znaczenia czy są to rodziny z dziećmi, pary czy też grupy znajomych oczywiście zapraszamy wszystkich.

Mamy tylko prośbę, szanujcie się nawzajem, tak żeby każdy wyniósł jak najwięcej, pozytywnych emocji.

Nie jest to agroturystyka, kwatery u Pani Hani, ani też luksusowy hotel. Staramy się tworzyć dla Was ( i trochę dla nas samych) klimatyczne miejsce, mamy też nadzieję, że wygodne, takie w jakim sami chcielibyśmy wypoczywać, nie za głośne, nie za ciche takie w sam raz. Pragniemy abyście poczuli nadmorską atmosferę i wakacyjny luz. Chcemy zwrócić Waszą uwagę na kolory, detale i dodatki

Podczas naszych podróży, szukamy ciekawych miejsc i rozwiązań, które moglibyśmy przenieść do naszych ośrodków, oczywiście nie wszystko da się przenieść, na pewno będzie problem z zasadzeniem palmy :) choć oczywiście spróbujemy choćby w donicy.


Domki z kominkiem dla kogo ?

Najlepiej dla mnie :) dwie jedenastoletnie córki, które nie potrzebują już stałego nadzoru

i chodzą własnymi drogami. Otwiera to oczywiście szersze perspektywy na spędzenie całego dnia na tarasie ze szklaneczką w dłoni, przy smażonej kiełbasie z grilla :) (najlepiej "zwyczajna z Sianowa" z Bato - taki sklep w Darłowie, jak będziecie potrzebowali namiar, pytajcie).

Jest to drugi rząd domków a co za tym idzie, bardziej oddalony od placu zabaw, czy basenu (choć umówmy się, że nie są to przecież kosmiczne odległości, dojście zajmuje jakieś pół minuty ) daje to jednak ciszę i większe poczucie intymności.

Domki przy placu zabaw

Jeżeli, musisz mieć na oku Swoje pociechy przez cały dzień, jednocześnie nie ruszając się z tarasu popijać przysłowiowego drinka ( w sumie możecie nawet nie wychodzić z domku i nie podnosić się z kanapy, mamy duże okna) to jest to miejsce dla Ciebie.


I to chyba tyle na ten pierwszy wpis, mam nadzieję, że za bardzo nie przynudzałem.

974 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Rowery

Plaża Wicie

Comments


bottom of page